Kuchnie na wymiar
W naszej ofercie posiadamy meble kuchenne, dla klientów, którzy cenią sobie indywidualny i niepowtarzalny styl, a taki właśnie zapewniają meble wykonane na indywidualne zamówienie.

Projekty mebli kuchennych
Nasi projektanci będą do Twojej dyspozycji na każdym etapie realizacji zamówienia, począwszy od pierwszej wizyty w studio meblowym, zawsze chętnie doradzą i zaproponują rozwiązanie, które Cię usatysfakcjonuje. Wraz z nimi zaprojektujemy dla Ciebie idealną kuchnie, tak aby jej realizacja, mogła cieszyć Ciebie, domowników i Twoich gości, zaskakując wyjątkowym wyglądem oraz wszechstronną funkcjonalnością.

Wzory frontów kuchennych
Ważnym czynnikiem przy zakupie mebli kuchennych są fronty kuchenne, w UNICOMOBILE posiadamy wyjątkowo bogatą ofertę frontów kuchennych, lakierowane w macie, w pół-macie lub na wysoki połysk, fronty fornirowane, fronty patynowane, ramki aluminiowe, a nawet fronty ryflowane, spośród których z pewnością znajdziesz coś idealnego dla siebie, bądź, jeśli tylko masz na to ochotę, wraz z naszymi projektantami stworzysz własny unikatowy wzór frontu do mebli kuchennych, który podkreśli Twoją indywidualną osobowość.

Systemy i dodatki
W ofercie UNICOMOBILE znajdziesz wiele rozwiązań, które urozmaicą kuchnię, zapewniając jej dodatkową funkcjonalność i ułatwią codzienne użytkowanie, niektóre spośród nich to między innymi takie rozwiązania jak magic-corner do szafek narożnych, carga do szafek kuchennych (wysokich i niskich), aventosy czyli systemy podnośników do szafek górnych (również otwierane elektryczne), ukryte szuflady i wiele innych.